معرفی رویال راش

روشی نوین برای خرید چوب

درباره رویال راش

داستان رویال راش از کجا شروع شد؟

– قصه ما در رویال راش از آنجایی رقم خورد که زنجیره‌ای از دغدغه‌مندان کنار هم جمع شدند تا دنیا را به جای سبزتری تبدیل کنند.

– باور داریم چوب، مهم‌ترین خلق بشر است خلقی مهم‌تر از کشف آتش!

– ما با شبکه‌ای از همکاران ملی و بین‌المللی دور هم جمع شده‌ایم تا علاوه بر تامین متریال اولیه درجه یک شما، کیفیت را به خانه‌های ایرانی بازگردانیم.

– چالش‌های زندگی مدرن و امروزی، نیازمند نبوغ و خلاقیت است. ما با رویکردی ساختارمند رویاها و آرزوهای شما را محقق خواهیم کرد.

 

رویال راش چه ارزشی خلق می‌کند؟

  • تنوع در منابع چوبی
  • صادرات محصولات باکیفیت به همسایگان
  • افزایش هم‌افزایی تامین‌کنندگان چوب و مصرف‌کننده
  • مرجعیت در چوب

– این رویکرد در واردات و عرضه متریال فینگرجوینت و الوار درجه یک و دیگر محصولات ما برای ما این امکان را فراهم می‌کند تا از پتانسیل‌های بازار جنوب ایران و منطقه استفاده کنیم تا به تولیدکنندگان محصولات و مصنوعات چوبی جانی دوباره بخشیم. فصل اول رویال‌راش را ما نوشته‌ایم، فصل‌های بعدی را شما پر خواهیدکرد.

– مجموعه ما سعی دارد به افراد علاقه‌مندِ این حوزه، بینشی عمیق اما واقعی را ارائه کند. ما کنار شمائیم… شما که به این صنعت پیوسته‌‌اید و یا هنوز به دنبال کسب مهارت‌های بیشتر برای شروعی پرانرژی هستید.

– ما با شمائیم تا بهترین و مناسب‌ترین مسیر را به کمک هم انتخاب کنیم و با شما هم قدم شویم.

 


ما را در اینستاگرام دنبال کنید


 

چه هدفی را دنبال می‌کنیم؟

– رویال‌راش به عنوان یک مجموعه بازرگانی چوب از مسئولیت اجتماعی خود آگاه است.

– پایداری، حفاظت از محیط زیست و رفاه نیروی کار اولویت اصلی ماست.

– ما برای تحقق یک جهان پایدار برای نسل آینده، آرزو نه… عمل می‌کنیم. چه انتخابی لذت‌بخش‌تر از چوب، به عنوان طبیعی‌ترین و فنی‌ترین راه حل.

– به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که محصولات ما زیست محیطی و دارای گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی هستند تا با خیالی آسوده نقش خود را برای کشف پتانسیل‌های چوب ایفا کنید.

– تیم رویال راش قدرتمندانه از توسعه پایدار با هدف حفاظت از شرایط خوب زندگی برای نسل های آینده حمایت می‌کند.

داستان ما از کجا شروع شد؟

- قصه ما از آنجایی رقم خورد که زنجیره‌ای از دغدغه‌مندان کنار هم جمع شدند تا دنیا را به جای سبزتری تبدیل کنند. - باور داریم چوب، مهم‌ترین خلق بشر است خلقی مهم‌تر از کشف آتش! - ما با شبکه‌ای از همکاران ملی و بین‌المللی دور هم جمع شده‌ایم تا علاوه بر تامین متریال اولیه درجه یک شما، کیفیت را به خانه‌های ایرانی بازگردانیم. - چالش‌های زندگی مدرن و امروزی، نیازمند نبوغ و خلاقیت است. ما با رویکردی ساختارمند رویاها و آرزوهای شما را محقق خواهیم کرد.

چه ارزشی خلق می‌کنیم؟

  • تنوع در منابع چوبی
  • صادرات محصولات باکیفیت به همسایگان
  • افزایش هم‌افزایی تامین‌کنندگان چوب و مصرف‌کننده
  • مرجعیت در چوب
- این رویکرد در واردات و عرضه متریال فینگرجوینت و الوار درجه یک برای ما این امکان را فراهم می‌کند تا از پتانسیل‌های بازار جنوب ایران و منطقه استفاده کنیم تا به تولیدکنندگان محصولات و مصنوعات چوبی جانی دوباره بخشیم. فصل اول رویال‌راش را ما نوشته‌ایم، فصل‌های بعدی را شما پر خواهیدکرد. - مجموعه ما سعی دارد به افراد علاقه‌مندِ این حوزه، بینشی عمیق اما واقعی را ارائه کند.ما کنار شمائیم... شما که به این صنعت پیوسته‌‌اید و یا هنوز به دنبال کسب مهارت‌های بیشتر برای شروعی پرانرژی هستید. - ما با شمائیم تا بهترین و مناسب‌ترین مسیر را به کمک هم انتخاب کنیم و با شما هم قدم شویم.

چه هدفی را دنبال می‌کنیم؟

- رویال‌راش به عنوان یک مجموعه بازرگانی چوب از مسئولیت اجتماعی خود آگاه است. - پایداری، حفاظت از محیط زیست و رفاه نیروی کار اولویت اصلی ماست. - ما برای تحقق یک جهان پایدار برای نسل آینده، آرزو نه... عمل می‌کنیم. چه انتخابی لذت‌بخش‌تر از چوب، به عنوان طبیعی‌ترین و فنی‌ترین راه حل. - به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که محصولات ما زیست محیطی و دارای گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی هستند تا با خیالی آسوده نقش خود را برای کشف پتانسیل‌های چوب ایفا کنید. - تیم رویال راش قدرتمندانه از توسعه پایدار با هدف حفاظت از شرایط خوب زندگی برای نسل های آینده حمایت می‌کند.

تیم رویال‌راش

- از انصاف کاسبی به دور است اگر تلاش دیگر همکارن‌مان را در این حوزه برای خلق تجربه‌های بهتر نادیده بگیریم. - همه ما در کنار هم در تلاشیم برای ارتقا سطح کیفی تجربه هر ایرانی. - ارزشی که ما با تیم خود خلق کرده‌ایم انتخاب کسانی‌ است که به ما پیوسته‌اند تا کیفیت و تفاوت خلق کنند. - ابتکار، کیفیت، نوآوری و انصاف صفاتی هستند که مشتریان، ما را با آن توصیف می‌کنند.